Turkcell 10 Kasım Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell operatörü kullanan kullanıcılar 10 Kasım Atatürk’ü Anma Gününün verdiği gururu paylaşmak amaçlı bedava internet kampanyasını ortaya çıkarmış durumda. 10 Kasım Turkcell bedava internet sayesinde Atatürk ile ilgili paylaşımlarınızı istediğiniz yerde yapabilecek ayrıca başkaları neler paylaşmış bedava internet sayesinde görebileceksiniz.

Turkcell 10 Kasım Kampanyası

Turkcell 10 Kasım özel olarak bedava internet dağıtacağı kesinleşince, hesabım uygulaması sayesinde insanlar ücretsiz internetin keyfini sürecekler. Sizde bedava internete sahip olmak isterseniz ilk olarak Google paly veya Apple Store adresinde telefonunuza Turkcell’in uygulaması olan Hesabım isimli uygulamayı indirmelisiniz. İndirdikten sonra ise yapmanız gereken işlem telefon numaranız ve şifreniz ile hesabınıza giriş yapmanız daha sonra 10 kasım günü bedava interneti nasıl kazanacağım derseniz aşağıdaki anlatımı inceleyin.

Turkcell 10 Kasım 2019 Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell 10 kasım bedava internete sahip olabilmek için Hesabım uygulamasına giriş yapıyoruz, daha sonra hesabımız bölümünde bulunan sol üstteki menüden salla kazan bölümüne giriyoruz. Bazı kullanıcılarda bu bölüme girmeden direk 10 Kasım günü karşılarına bedava internet rastlamaktadır ama gelmeyen arkadaşlar için Salla kazan bölümünden telefonunuzu sallayarak 10 Kasım 2019 bedava internet‘in sahibi olabilirsiniz.

2 Comments Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*