Türk Telekom Akbank 5GB Bedava İnternet 2019

Akbank Türk Telekom TL Yükleme 5 GB Bedava internet kampanyası ile yapacağınız yükleme karşılığında 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bütün bankalarda olduğu gibi ak bankasından da yükleme yapacak olan Türk Telekom faturasız hat müşterileri bu kampanyadan faydalanabilirler.

Türk Telekom Yükleme Kampanyası 5 GB Bedava internet

Hangi banka olursa olsun, banka yöntemi ile yapacağınız yüklemeler karşılığında günlük, haftalık ve aylık bedava internet fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Verilen Hediyeler

  •  100 Lira yüklemelere Aylık 5 GB
  •  50 Lira yüklemelere Haftalık 5 GB
  •  40 Lira ve üstü yüklemelere ise Günlük 5 GB

hakları hattınıza tanımlanacaktır.

Yükleme Kampanyası 5 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Abonelerin ilgili tutarda yükleme yapmadan önce BANKA yazıp 5555‘e kısa mesaj gönderip kampanyaya kayıt olmaları gerekir.

Bu yazıda bahsettiğimiz Akbank ve Türk Telekom ortak kampanyasından Bayi, Katlayan, Standart, BİMcell, POCELL, Faturasız Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data paketleri dışındaki paketlerde bulunan tüm bireysel ön faturasız Türk Telekom müşterileri yararlanabilecektir.

Banka yoluyla yapılacak yüklemeler kapsamında banka internet şubesi, mobil şube, ATM’ler, banka kioskları, telefon bankacılığı ve fastPay uygulaması bulunmaktadır. Talimatlı yüklemeler de geçerli olacaktır.

Kampanya aktif iken, sözleşme feshi, hat kapama işlemleri veya uygunsuz kullanım gibi durumlarda operatörünüzün size maddi anlamda dava açabileceğini unutmayınız. Kötüye kullanım gibi durumlar anında tespit edilip gereken yapılır.

Bu tür kampanyalar ve daha fazlası için websitemizin ilgili kategorilerini takip etmeye devam edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*