Turkcell Şansa Tıkla İle Bedava İnternet

Çevrimiçi reklamcılık her gün milyonlarca insanı kendine çekmektedir. Ancak, çoğumuz bu reklamları yayınladıklarında tıklamadık. Turkcell, reklamları tıklayarak şirketleri destekleyecek ve reklamları tıklayan kullanıcılara fayda sağlayacak bir kampanya başlattı. Turkcell Şansa Clickla kampanyası ile tüm aboneler ücretsiz internete sahip olabilir.

Turkcell Şansa Tıkla

Turkcell Şansa Tıkla Turkcell web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında çeşitli reklamlar paylaşmaktadır. Bu hisselerin bazılarında özel hediyeler gizlidir. Turkcell tarafından hazırlanan tüm reklamları dikkatle tıklamak istiyorsanız, yüklenen bu reklamları yakalayabilirsiniz. Kampanya Turkcell tarafından başlatıldı ve 2020’nin sonuna kadar geçerli. Yıl boyunca düzenli olarak reklamları tıklarsanız, bu hediyelerden birini 1 GB veya 2 GB olarak ayarlayabilirsiniz. Turkcell Click to Chance çalışmaları kapsamında verilen hediyeler;

  • Günde 1 GB,
  • Günde 2 GB Instagram ve Twitter,
  • Günde 2 GB,
  • Haftada 1 GB,
  • Haftada 2 GB. Olarak sınırlanmıştır.

Turkcell Şansa Tıkla Nasıl Yapılır?

Turkcell Şansa Tıkla Nasıl Yapılır? sorusuna cevap olarak şunu sunmaktayız; Turkcell’in başlattığı spor için ek bir işlem yapılması gerekmez. Turkcell reklamı veya Turkcell sosyal medya hesabıyla paylaşılan bir reklamı tıklarsanız, reklam sizi kampanyadaki başka bir ekrana yönlendirir. Kampanyada yer alan reklamlarda, 6 sevimli emocan ve Turkcell maskotu göreceksiniz. Her el bir hediye kutusu tutarken, bunlardan birini seçmeniz gerekir. Turkcell Tıkla Tıkla reklam kampanyası kapsamında sunulan hediyelerden birini seçerek kazanabilirsiniz.

Seçtiğiniz kutuda bir hediye varsa, telefon numarasını girmeniz istenir. Telefon numarasını girdikten sonra hediyeniz çevrim içi olarak tanınır. Etkinlik kapsamında satın alınan hediyeler haftada sadece bir kez kazanır. Bu hafta Emocan’ı içerken bir ekranla karşılaşırsanız, bu ekranı bir daha göremezsiniz. Onları görseniz bile, hediyeler hattınızda tanınmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir